Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Register
eu: Erregistratu

en: Content
eu: Edukia

en: Header
eu: Goiburua

en: Logout
eu: Irten
