Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Core
he: ליבה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Secondary menu
he: תפריט משני
