Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Register
id: Daftar

en: Content
id: Konten

en: Login
id: Masuk

en: Logout
id: Keluar

en: Right Sidebar
id: Bilah sisi kanan
