Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Content
lv: Saturs

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Header
lv: Galvene

en: Logout
lv: Iziet
