Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Register
nl: Registreren

en: Content
nl: Inhoud

en: Login
nl: Inloggen

en: Header
nl: Kop

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Right Sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Logged in as&nbsp;
nl: Ingelogd als&nbsp;
