Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Content
sk: Obsah

en: Core
sk: Jadro

en: Header
sk: Hlavička

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu
