Shaken not stirred (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Core
tr: Çekirdek

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Right Sidebar
tr: sağ sütun

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Secondary menu
tr: İkincil menü
