Shaken not stirred (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Register
uk: Реєстрація

en: Content
uk: Вміст

en: Login
uk: Вхід

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Logout
uk: Вихід

en: Right Sidebar
uk: Права бічна панель
