Shallow Grunge (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Content
be: Змесціва

en: Search
be: Пошук

en: Help
be: Дапамога

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Link color
be: Колер спасылак

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main menu
be: Галоўнае меню

en: Sidebar first
be: Бакавая панэль нумар адзін.
