Shallow Grunge (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Search
bg: Търси

en: Help
bg: Справка

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Main menu
bg: Основно меню
