Shallow Grunge (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Search
ca: Cerca

en: Help
ca: Ajuda

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Link color
ca: Color dels enllaços

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Main menu
ca: Menú principal

en: Sidebar first
ca: Primera barra lateral
