Shallow Grunge (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Content
fil: Nilalaman

en: Search
fil: Hanapin

en: Help
fil: Tulong

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan

en: Main menu
fil: Pangunahing menu

en: Sidebar first
fil: Unang baras sa gilid
