Shallow Grunge (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Search
gl: Buscar

en: Help
gl: Axuda

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral
