Shallow Grunge (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Search
hu: Keresés

en: Help
hu: Súgó

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Link color
hu: Hivatkozás színe

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Main menu
hu: Főmenü

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Header color
hu: Fejléc színe
