Shallow Grunge (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Search
ja: 検索

en: Help
ja: ヘルプ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Link color
ja: リンクの色

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Main menu
ja: メインメニュー

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー
