Shallow Grunge (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Search
ku: گەڕان

en: Help
ku: یارمەتی

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: Sidebar first
ku: لاپارچەی یەکەم
