Shallow Grunge (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Search
oc: Recercar

en: Help
oc: Ajuda

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Link color
oc: Color del ligam

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala
