Shallow Grunge (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Search
ro: Căutare

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Link color
ro: Culoare link

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi
