Shallow Grunge (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Search
tr: Ara

en: Help
tr: Yardım

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Link color
tr: Bağlantı rengi

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu
