Shallow Grunge (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Link color
vi: Màu liên kết

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Main menu
vi: Trình đơn chính

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên
