Shallow Grunge (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Search
ar: بحث

en: Help
ar: المساعدة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Link color
ar: لون الروابط

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Main menu
ar: القائمة الرئيسية

en: Sidebar first
ar: العمود الجانبي الأول
