Shallow Grunge (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Content
cy: Cynnwys

en: Search
cy: Chwilio

en: Help
cy: Cymorth

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Link color
cy: Lliw cyswllt
