Shallow Grunge (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Link color
dz: འབྲེལ་མཐུད་ཀྱི་ཚོས་གཞི་
