Shallow Grunge (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Link color
el: Χρώμα συνδέσμου

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη
