Shallow Grunge (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Search
et: Otsing

en: Help
et: Abi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Link color
et: Lingi värvus

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main menu
et: Peamenüü

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba
