Shallow Grunge (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Search
fa: جستجو

en: Help
fa: راهنما

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Link color
fa: رنگ پیوند

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: Sidebar first
fa: نوار کناری اول
