Shallow Grunge (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Search
fi: Etsi

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Link color
fi: Linkin väri

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Main menu
fi: Päävalikko

en: Sidebar first
fi: Ensimmäinen sivupalkki
