Shallow Grunge (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Search
id: Pencarian

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Link color
id: Warna tautan

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama

en: Main menu
id: Menu utama

en: Sidebar first
id: Sidebar pertama
