Shallow Grunge (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Search
it: Cerca

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Link color
it: Colore collegamenti

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Main menu
it: Menu principale

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale
