Shallow Grunge (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Search
jv: Goléki

en: Help
jv: Pitulungan

en: Link color
jv: Warna tautan

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama
