Shallow Grunge (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Search
kk: Іздестіру

en: Help
kk: Көмек

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы
