Shallow Grunge (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Help
km: ជំនួយ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន
