Shallow Grunge (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Search
nl: Zoeken

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Link color
nl: Linkkleur

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Theme Color
nl: Themakleur
