Shallow Grunge (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Search
nn: Søk

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: Main menu
nn: Hovudmeny

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst
