Shallow Grunge (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Search
pl: Szukaj

en: Help
pl: Pomoc

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Link color
pl: Kolor odnośników

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Header color
pl: Kolor nagłówka

en: Theme Color
pl: Kolor szablonu

en: Navigation color
pl: Kolor nawigacji

en: Headings color
pl: Kolor nagłówka
