Shallow Grunge (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Search
ru: Поиск

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Link color
ru: Цвет ссылок

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Headings color
ru: Цвет заголовков
