Shallow Grunge (7.x-1.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Search
th: ค้นหา

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Link color
th: สีของลิงก์

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Sidebar first
th: แถบข้างแรก
