Shallow Grunge (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Search
uk: Пошук

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Link color
uk: Колір посилання

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Grunge
uk: Гранж

en: Header color
uk: Колір верхнього колонтитулу

en: Theme Color
uk: Колір теми

en: Headings color
uk: Колір заголовків
