Shallow Grunge (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Link color
bo: སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་དོག

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Main menu
bo: འདེམས་བྱང་གཙོ་བོ

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ
