Shallow Grunge (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Search
eo: Serĉu

en: Help
eo: Helpo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Link color
eo: Ligila koloro

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
