Shallow Grunge (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Search
fr: Rechercher

en: Help
fr: Aide

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Link color
fr: Couleur des liens

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Main menu
fr: Menu principal

en: Sidebar first
fr: Première barre latérale

en: Theme Color
fr: Couleur du thème
