Shallow Grunge (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec
