Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Update
af: Dateer op
