Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Update
ar: تحديث

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Format settings:
ar: إعدادات التنسيق:

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
