Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Update
ast: Anovar
