Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Update
bn: আপডেট
