Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: None
bs: Nijedan

en: Update
bs: Ažuriranje
