Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Edit
cy: Golygu

en: None
cy: Dim

en: Update
cy: Diweddaru

en: Installation
cy: Gosodiad

en: Image style
cy: Arddull delwedd

en: Format settings:
cy: Gosodiadau fformat:
