Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Cancel
da: Annullér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Update
da: Opdatér

en: Original image
da: Originalt billede

en: Introduction
da: Introduktion

en: Image field
da: Billedfelt

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Format settings:
da: Formatindstillinger:

en: Image style: @style
da: Billedformat: @style
