Share42 - social sharing buttons (7.x-2.0-beta1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Introduction
el: Εισαγωγή

en: Image style
el: Στυλ εικόνας

en: None (original image)
el: Κανένα (αρχική εικόνα)

en: Format settings:
el: Ρυθμίσεις μορφής:

en: Image style: @style
el: Στυλ εικόνας: @style
